Szukaj produktu

Info:

bezpieczeństwo

Używamy:

płatości.pl
Znak akceptacji

Bestsellery

1. iCzapka  49.99 zł
2. Żaba Antystresowa  13.99 zł
3. Magiczna Świeca  26.99 zł
4. Czterolistna...  14.99 zł
5. Zaskakujący...  32.99 zł
6. "Genialny&...  9.99 zł
7. Lodowy Kufel  36.00 zł
8. Tablica Szpilkowa  49.99 zł
9. Smakowe Pisaki...  19.99 zł
10. Gorące...  29.99 zł

B2B

 
 
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
 
Gwarantujemy:
-atrakcyjne ceny;
-bogatą i niecodzienną ofertę;
-odpowiedź na zapytania do 24h;
-własną dostawę na terenie Krakowa;
-szybką realizację;
-grawerowanie i nadruki;
-indywidualnie skrojoną ofertę;
 
 
Zadaj pytanie ofertowe: b2b@fabtoys.pl lub dzwoń 660 583 705. Wycena będzie gotowa w ciągu 24h.
Pełna oferta produktowa (ceny detaliczne).
Uwaga: nie podajemy cennika hurtowego osobom prywatnym. Prosimy o wysyłanie zapytań ofertowych z kont firmowych lub podesłanie scanu wpisu do EDG lub KRS.
 
Dlaczego my:
 
Solidność.
Fabtoys.pl istnieje na polskim rynku od 2008 roku i od początku robimy wszystko, abyś był zadowolony z naszych usług. Tysiące zadowolonych klientów i setki pozytywnych komentarzy mówią same za siebie. W naszym odczuciu najważniejsze jest indywidualne podejście do klienta i dlatego wszystkie zamówienia realizowane są z najwyższą troską.
 
Wiele mieliśmy takich sytuacji kiedy trzeba było dostarczyć klientowi towar w niedzielę lub w ostatniej chwili lecieć na pociąg, aby nadać przesyłkę konduktorską. W najbardziej skrajnych sytuacjach wsiadaliśmy w samochód i dostarczaliśmy przesyłkę osobiście.
 
Wszystkie te działania mają za zadanie sprawić aby satysfakcja z robionych przez Ciebie zakupów była maksymalna.
 
 
Terminowość.
Uwierz nam, że na błyskawicznej dostawie towaru zależy nam, tak samo jak Tobie. Robimy wszystko aby przesyłka dotarła do Ciebie jak najszybciej. Przy „większych” zamówieniach korzystamy wyłącznie ze sprawdzonej firmy kurierskiej UPS, oczywiście jeśli masz ochotę możesz skorzystać z własnej dostawy. Przy zamówieniach powyżej 600 zł (300 dla odbiorców indywidualnych) pokrywamy koszty transportu.
 
 
Ceny.
Staramy się aby oferowane przez nas produkty były konkurencyjne cenowo. W przypadku klientów biznesowych, wycena powstaje indywidualnie w ciągu 24h, od złożenia zapytania. Warto zwrócić uwagę na bardzo korzystny system rabatów udzielanych klientom, którzy do nas wracają.
 
 
Produkty.
Wszystkie sprowadzane przez nas produkty są fabrycznie nowe i wielokrotnie testowane. Zależy nam abyś otrzymał produkt najwyższej jakości, dlatego współpracujemy z amerykańską firmą Fred & Friends oferującą produkty o najwyższym standardzie. Stale wyszukujemy nowe zadziwiające gadżety oferowane na całym świecie i powiększamy o nie nasz asortyment.
 
 
 
Dla producentów/dystrybutorów ciekawych gadżetów.
 
Jesteśmy zainteresowani stałym poszerzaniem naszej oferty produktowej, więc jeśli jesteś „walniętym” wynalazcą, maniakalnym konstruktorem lub po prostu produkujesz (dystrybuujesz) jakieś fajne przedmioty pasujące do naszej oferty, to pisz pod ten adres: info@fabtoys.pl