Szukaj produktu

Info:

bezpieczeństwo

Używamy:

płatości.pl
Znak akceptacji

Bestsellery

1. iCzapka  49.99 zł
2. Żaba Antystresowa  13.99 zł
3. Magiczna Świeca  26.99 zł
4. Czterolistna...  14.99 zł
5. Zaskakujący...  32.99 zł
6. "Genialny&...  9.99 zł
7. Lodowy Kufel  36.00 zł
8. Tablica Szpilkowa  49.99 zł
9. Smakowe Pisaki...  19.99 zł
10. Gorące...  29.99 zł

 

Regulamin Sklepu fabtoys.pl

Postanowienia ogólne:

§ 1

1. Regulamin sklepu internetowego (zwany dalej Regulaminem) określa zasady funkcjonowania niniejszego sklepu internetowego (zwany dalej Sklepem) oraz warunki zawierania i realizacji umów sprzedaży za pośrednictwem witryny www.fabtoys.pl (zwany dalej Sprzedawcą).

2. Korzystanie z usług Sklepu wiąże się z akceptacją niniejszego Regulaminu.

3. Właścicielem Sklepu (znajdującego się pod adresami www.fabtoys.pl) jest firma Fabtoys wpisana do ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta Miasta Krakowa pod numerem 5252 / 2007. Firma posługuje się następującymi numerami: NIP 6772252414 oraz Regon 120770541. Firma zarejestrowana jest pod adresem: ul.Bandurskiego 44 lok.6, Kraków 31-515.

4. Ceny wszystkich produktów znajdujących się w Sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów oraz do wprowadzania i odwoływania cen promocyjnych. Ceny nie obejmują kosztów przesyłki. Ceną wiążącą Sklep z nabywcą jest cena widniejąca przy produkcie w momencie składania zamówienia przez Kupującego na stronie internetowej Sklepu z potwierdzeniem zamówienia.

5. Wszystkie towary są oryginalne i fabrycznie nowe.

Zamawianie

§ 2

1. Towary zamawia się wyłącznie poprzez stronę internetową Sklepu. Zamówienia przyjmowane są 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia realizowane są w dni powszednie w godzinach 10.00 do 18.00.

2. Wysyłka towaru następuje do dwóch dni roboczych chyba, że stan magazynowy nie pozwala na zrealizowanie zamówienia lub przelew został wybrany jako metoda płatności. W pierwszym przypadku nabywca informowany jest o czasie w którym zamówienie może być zrealizowane. Jeśli w takiej sytuacji czas realizacji nie odpowiada nabywcy może on odstąpić od zamówienia lub zrezygnować z pozycji która wydłuża taki czas. W przypadku płatności przelewem, towar wysyłany jest po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie Sklepu.

3. W razie niepełnych, błędnych lub wzbudzających wątpliwość danych - podanych w formularzu zakupu, sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia.

4. Do każdego zakupionego towaru będzie dołączony paragon fiskalny lub - na wyraźne życzenie klienta faktura VAT.

5. Zamówienia realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej firmy kurierskiej UPS oraz firmy K-ex.

6. Od chwili złożenia zamówienia do chwili wystawienia paragonu/faktury, klient ma prawo anulowania zamówienia lub zmiany danych koniecznych do wystawienia faktury. Wszelkie zmiany lub rezygnacje należy zgłosić telefonicznie lub mailowo na adres bok@fabtoys.pl.

7. Od momentu wysłania zamówienia przez Sklep anulowanie lub zmiana zamówienia nie jest możliwa.

8. Klient może zamawiać towar bez rejestracji (logowania).

9. Po założeniu zamówienia w Sklepie klient dostaje automatycznie wygenerowaną wiadomość na konto e-mail (podane podczas procesu zamawiania) zawierającą szczegóły zamówienia.

10. Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji:

- w przypadku zamówień „za pobraniem” - zostanie ono potwierdzone poprzez kliknięcie na odpowiedni link (otrzymany w wiadomości wysłanej na e-mail który był podany przez klienta podczas zamawiania towaru);

- w przypadku płatności przy użyciu systemu płatności.pl – po autoryzacji transakcji (autoryzacja trwa zazwyczaj do godziny czasu);

- przy płatności przelewem w momencie zaksięgowania kwoty do zapłaty na koncie Sklepu.

Wysyłka

§ 3

1. Dostawa towarów odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej UPS oraz firmy kurierskiej K-ex. Przybliżony czas dostawy przesyłek priorytetowych Poczty Polskiej wynosi od jednego do trzech dni roboczych, w przypadku kuriera jest to jeden dzień roboczy.

2. Na czas otrzymania przesyłki składa się czas realizacji i czas dostawy.

3. Niezależnie od liczby zamówionych produktów (jednorazowo) - koszt dostawy towaru na terenie Polski wynosi:

- 16,90 zł firmą kurierską UPS (przy płatnościach: przelewem i systemem płatności.pl);

- od 9,90 zł Poczta Polska priorytet (zależy od gabarytu i wagi przesyłki);

- 22,9 zł UPS za pobraniem;

- 16,90 zł Poczta Polska priorytet (za pobraniem);

- 19,50 zł K-ex za pobraniem;

- 13,50 zł K-ex (przy płatnościach: przelewem i systemem płatności.pl).

4. Przy zamówieniach powyżej 300 zł, koszty wysyłki pokrywa sklep.

5. Przy odbiorze przesyłki (w obecności pracownika Poczty, firmy UPS), kupujący ma prawo sprawdzić czy w wyniku transportu towar nie uległ uszkodzeniom mechanicznym.

6. Od dnia 27.06.2011 do odwołania usługa odbioru osobistego nie będzie realizowana.

Zwroty i reklamacje

§ 4

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku „O ochronie praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient ma prawo do rezygnacji z zakupu dokonanego w Sklepie bez podania przyczyny w terminie 10. dni od otrzymania przesyłki. Sklep daje możliwość zwrotu, towaru do 30. dni od momentu dostarczenia towaru.

2. Towar należy zwrócić w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Wraz z towarem należy odesłać instrukcje, w tym dotyczące montażu, kartę gwarancyjną i inne podobne dokumenty.

3. Zwrot ceny produktu i dostawy do klienta następuje maksymalnie do siedmiu dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Kwota za towar zostanie przelana na wskazany przez kupującego numer konta lub na podany przez klienta adres (przekaz pocztowy). Zwrotów produktów prosimy dokonywać na adres: Szymon Fabiański, ul.Karłowicza 1/8, 30-047 Kraków (tel.: 660583705)

4. Reklamacja może nastąpić w przypadkach:

- wady technicznej produktu (niesprawność w momencie zakupu);

- uszkodzenia towaru podczas dostawy (w takim przypadku konieczne jest spisanie z pracownikiem Poczty Polskiej lub kurierem protokołu reklamacyjnego)

5. Reklamacje rozstrzygane są w ciągu 14 dni od otrzymania towaru przez sklep. W ciągu tego okresu Sklep powiadamia kupującego o wyniku reklamacji. Jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona na korzyść klienta, poniesione przez niego koszty wysyłki są zwracane na podany przez niego numer konta.

6. Reklamowany produkt prosimy wysyłać na adres Szymon Fabiański, ul.Karłowicza 1/8, 30-047 Kraków (tel.: 660583705).

8. Wszelkie inne zwroty i przesyłki wysyłane na koszt Sklepu nie będą przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

Ochrona danych osobowych i postanowienia końcowe.

§ 5

1. Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych klient ma prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych osobowych

2. Wszystkie dane podawane podczas klientów podczas zakupów bądź rejestracji przechowywane są w chronionej bazie. Dostęp do danych mają wyłącznie wybrani pracownicy sklepu oraz określone w ustawie Dz.U.97.133.883. organy państwowe. Wszelkie dane osobowe podlegają ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z dnia 29 października 1997 r. z późn. zm.).

3. W nieznacznym stopniu zdjęcia produktów mogą różnić się od stanu faktycznego.

4. We wszystkich sprawach nieregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

5. Prawa autorskie do prezentowanych na stronie www.fabtoys.pl informacji oraz ich opracowań, należą do Sklepu.